Kominki Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia i Sopot )

Nasze kominki ( Trójmiasto ) są niepowtarzalnym centrum państwa domów już od 1998 roku. Już od ponad 20 lat naszej działalności domowe ogniska wykonane przez nas stanowią niesamowite miejsce relaksu, wypoczynku i poprawy humoru za pomocą widoku ognia oplatającego polana drzew.

Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam osiągnąć wysoki standard jakości przeprowadzanych przez nas prac. Nasze kominki cechuje dbałość o każdy szczegół jak i indywidualne podejście do każdego Klienta. Z każdym z naszych byłych, aktualnych jak i przyszłych Klientów staramy się wypracować odpowiednią drogę do uzyskania pełnego, zadowalającego państwa efektu, którym jest piękna wizja ognia, ujarzmiona w kominkach zaprojektowanych jak i wykonanych przez nas. Zajmujemy się profesjonalną budową kominków tradycyjnych i nowoczesnych na terenie woj. pomorskiego: Trójmiasto.

Nasze doświadczenie

Lata naszych doświadczeń pozwoliły nam osiągnąć wysoki standard jakości przeprowadzanych przez nas prac. Nasze kominki cechuje dbałość o każdy szczegół jak i indywidualne podejście do każdego Klienta. Z każdym z naszych byłych, aktualnych jak i przyszłych Klientów staramy się wypracować odpowiednią drogę do uzyskania pełnego, zadowalającego państwa efektu, którym jest piękna wizja ognia, ujarzmiona w kominkach zaprojektowanych jak i wykonanych przez nas.

Kwalifikacje

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zapewni każdemu z naszych gości odpowiednią jakość jak i poziom obsługi - jesteśmy dla Państwa. Prosimy o odrobinę zaufania, a w zamian postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o cieple domowego ogniska. Zapraszamy Państwa do podróży po naszej stronie internetowej. Mogą Państwo zapoznać się zarówno z galerią kominków wykonanych przez nas jak i galerią inspiracji, które to być może zbliżą Państwa do kominka swoich marzeń.